Birikimevim’den Faizsiz Taksitli Konut Nasıl Alınır?

Hemen herkesin en büyük hayali güzel bir ev sahibi olmaktır. Birikmevim’den faizsiz taksitli konut nasıl alınır ve ev alma hayaller nasıl gerçeğe dönüşür diye merak ediyorsanız yazımızı dikkatle okuyabilirsiniz. Birikimevim sizlere ev alma noktasında üç arklı sistem seçeneği sunmaktadır. Bunardan birisi erken teslimatlı ödeme, diğeri sabit ödeme ve üçüncüsüde serbest sistem olmaktadır. Siz bu üç sistemden kendiniz için uygun olanını seçmekte ve evinizi faiz ödemeden kolayca alabilmektesiniz. Yapacağınız ödemeler doğrultusunda evinizin teslim tarihini siz belirlemektesiniz.

Sabit sistemde ev sahibi olurken, taksitlerinizi siz belirlediğiniz şekilde ödemektesiniz. Ancak bu sistemde evi alacağınız tarih noter huzurunda çekilecek olan kura ile belirlenmektedir. Bu sistemde kısa sürede ev sahibi olma şansınız bulunmaktadır.

Bedava Mobilya ve Beyaz Eşya İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!! 

Birikmevim’den faizsiz taksitli konut erken teslimatlı ödeme sisteminde ise, evinizin değeri dışında hiçbir ek ödeme işlemi gerçekleştirmezsiniz. Bu sistemde örneğin değeri 160.000 TL olan bir eve ancak 80. Ayda sahip olabilir ve ödemelerinizi 161. Aya kadar devam ettirebilirsiniz. Ayrıca 400 kişilik bir grupta evinize en geç 80. Ayda sahip olursunuz.

Serbest ödemeli sistemde ise, alacağınız evin teslim tarihi sizin yapacağınız ödemelere göre belirlenmektedir. Teslim tarihini öne almak için ödeme mikarlarınızı artırabilir ve evinizi daha erken alabilirsiniz. Bu tamamen sizin bütçenizle ilgili bir durumdur.

İster Peşinatlı İster Peşinatsız Sisteme Dahil Olabilirsiniz

Birikimevim sizlere evinizi istediğiniz yerden seçme ve alma özgürlüğü tanımaktadır. Ancak burada önemli olan bütün ödeme yöntemlerinden ve sistem gruplarına dahil olmadan önce alacağınız ev önceden seçmenizdir. Çünkü alacağınız evin fiyatına göre bir bütçe belirlemeli ve sistemde ona uygun bir gruba dahil olmalısınız. Birikmevim’den faizsiz taksitli konut satın alma işlemleriniz içi yapılacak olan diğer işler sizin finansmanınıza göre belirlenecektir.

Bedava Mobilya ve Beyaz Eşya İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!! 

Evi belirledikten sonra peşinatlı ya da peşinatsız olarak sisteme dahil olabilmektesiniz. Peşinatlı sistem avantajlı olup, bu sistemde evinizi çok daha erken alabilmekte ve borcunuzu daha kısa sürede ödeyebilmektesiniz. Ancak Birikimevim sizlere peşinatsız olarak da sisteme dahil olma imkanı sunmaktadır. Taksit miktarlarınızı siz belirlemektesiniz, bu sayede kendinizi zorlamadan ve hiçbir şekilde vade farkı ya da faiz ödemeden ev sahibi olabilmektesiniz.

Bedava Mobilya ve Beyaz Eşya İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!! 

İstediğiniz ev için seçmiş olduğunuz Birikimevim katılım sistemi, taksit miktarları ve peşinatlı ya da peşinatsız katılım seçeneğinize göre anlaşmanızı hazırlıyoruz. Böylece sisteme dahil olmuş olacaksınız. Birikmevim’den faizsiz taksitli konut alma noktasında kesinlikle hiçbir ek ücret ödemiyor ve faize bulaşmıyorsunuz. Artık hemen her bütçeden aileler evlerini kolaylıkla alabilmekteler.

Bütün kura çekiliş işlemleri noter huzurunda yapılmakta ve en ufak bir haksızlık yapılmamaktadır. Size çıkan kura tarihinde Birikimevim satın almayı düşündüğünüz evi satın alır ve isze teslim eder. Siz yine sisteme aynı şekilde borcunuzu ödemeye devam edersiniz.

Posted in Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*