Hedefevim ve Hedefoto Kampanya Katılım Şartları Nedir?

Bütün insanların hayatında yer alan hayallerden biriside ev almaktır. Ancak bazen kimi insanlar için ev almak hiçte kolay olmamaktadır. Hedefevim ve Hedefoto kampanya katılım şartları ile artık herkes hayalindeki ev ya da arabaya kolayca sahip olabilecek. Günümüz şartlarında anka faiz kredilerinin çok yüksek oluşu ve alınan evin neredeyse 2 ya da 3 katına mal olması insanları ev alma fikrinden uzaklaştırmaktadır. Herhangi birfaiz ya da vade farkı ödemeden ev sahibi olmak ise günümüz koşullarında neredeyse bir hayal olmaktadır.

İşte Hedefevim sizi bu hayal gibi fırsatla hayallerinizdeki eve kavuşturuyor. Artık sizde bankalarla uğraşmadan hiçbir yere fazla para ödemeden hayalinizdeki eve kavuşacaksınız. Tasarruf planlarından herhangi birisini seçerek çok kolay bir şekilde ev sahibi olmanız artık mümkün. Hedefevim ve Hedefoto kampanya katılım şartları çerçevesinde, sizlere küçük birikimler ile ev sahibi olmayı tahhüt etmete ve garantilemektedir. Sizlere küçük birikimler ile ev sahibi olma imkanı tanıyan firma hiçbir ayırım gözetmeden bütün Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına aynı şartları sunmaktadır.

Bedava Mobilya ve Beyaz Eşya İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!! 

Hedefevim sizlerden çalışma ücreti haricinde başka hiçbir ek ücret talep etmemektedir. Yine sizlere sadece ev değil; araba, arsa, tarla, işyeri gibi daha farklı gayrimenkuller alma imkanı da sağlamaktadır. Tüm bunları alabilmeniz için Hedefevim ve Hedefoto’da sizlere sunulan 3 farklı model seçeneği sunmaktadır. Bunlar çekilişli sıralama yöntemi, peşinatlı faizsiz ödeme ve peşinatsız taksitle ödeme seçenekleridir.

Bedava Mobilya ve Beyaz Eşya İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!! 

Çekiliş Sitemine Katılma Şartları

  • İlk olarak evinizin değerini belirlemelisiniz. Alacağınız evin değeri 80.000 TL’de olabilir, 250.000 TL’de olabilir.
  • Hedefevim ve Hedefoto kampanya katılım şartları noktasında bu sistemde alacağınız evi ya da arabayı belirledikten sonra, peşinat verip vermeyeceğinizi belirlemelisiniz.
  • Aylık ödeyebileceğiniz taksit miktarını belirlemeniz gerekmektedir.
  • Ödeyebileceğiniz taksit tutarına göre 60-80-100-120 ve 240 kişilik gruplardan herhangi birisine dahil olmanız gerekmektedir.
  • Bütün kararların verilmesinin ardından yasal prosedürler için imza süreci başlatılmaktadır.
  • Noter huzurunda yapılacak olan çekilişle evinizi ya da arabanızı alacağınız tarih belirlenmektedir.
  • Sıranız geldiğinde evinizi almakta ve evi aldıktan sonra da taksitlerinizi ödemeye devam etmektesiniz.

Hedefoto İle Araba Sahibi Olmak Çok Kolay

Hedefevim sadece ev almak isteyenlerin hayallerini gerçekleştirmekle kalmıyor aynı zamanda araba almak isteyenleri de hayallerine kavuşturuyor. Ev, arsa, arazi gibi gayrimenkul satın almak için geçerli olan model seçeneklerinin tamamı araba almak içinde geçerlidir. Bu sayede Hedefevim ve Hedefoto kampanya katılım şartları ile kolayca araba sahibi olabilmektesiniz.

Bedava Mobilya ve Beyaz Eşya İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!! 

Satın alacağınız arabanın taksitini isterseniz 500 TL, isterseniz de 2000 TL olarak belirleyebilmektesiniz. Bu tamamen sizi bırakılmış ve yine aynı şekilde peşinat ödeyip ödememe tercihi de size bırakılmıştır. Hedefevim ve Hedefoto hakkında daha detaylı bir bilgiye sahip olmak ve bütün güncel kampanya koşullarından haberdar olmak için 444 70 98 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Posted in Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*