Katılımevim Nasıl Ev Sahibi Yapıyor?

Katılımevim bütün Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına kolay bir şekilde ev alma imkanı sunan sistemlerdenbirisidir. Peki hemen herkesin merak ettiği Katılımevim nasıl ev sahibi yapıyor sorusunun cevabının tm detaylarını sizlerle burada paylaşalım. Günümüzde hemen herkesin en büyük problemi bankaların yüksek faiz oranlı kredileridir. Çünkü yüksek faizli krediler ile ev aldıklarında evin fiyatı neredeyse iki ya da 3 katına çıkmaktadır. Oysa Katılımevim sistemi sizi hiçbir şekilde faize bulaştırmadığı gibi birçok avantajlarda sunmaktadır.

Katılımevimin sizlere sağladığı avantajlardan bir kısmı;

  • Katılımevim firması sayesinde ülkemizin hemen her yerinden istediğiniz evi satın alma özgürlüğüne sahipsiniz.
  • Teslim tarihleri hemen her katılımcı için son derece avantajlı olacak şekilde belirlenmiştir.
  • Hemen her şehir merkezinde ve bütün vatandaşlarımızın ulaşabilecekleri şekilde şubeleri mevcut bulunmaktadır. Bu sayede Katılımevim nasıl ev sahibi yapıyor sorusunun cevabını bu şubeleri ziyaret ederek de çok kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.
Bedava Mobilya ve Beyaz Eşya İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!! 

Katılımevim Çekiliş Sistemi Nasıl Çalışıyor?

Katılımevim sizlere birbirinden farklı seçenekler sunmaktadır. Sıra belirleme programına katılanlar için canlı yayında çekiliş yapılmaktadır. Çekilişte çıkacak tarihte de müşteriye alacağı para tastamam teslim edilir. Çekiliş sonrası müşterye sıranın ilk başta ya da en sonda çıkmasının müşteriye herhangi bir avantajı ya da dezavantajı olmamaktadır. Sisteme dahil olan herkes her durumda ev sahibi olmakta ve hayallerine kavuşmaktadır. Hem de ev hayallerine herhangi bir faiz ya da vade farkı ödemeden sahip olabilmekteler.

Bedava Mobilya ve Beyaz Eşya İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!! 

Yorumlar ve Şikayetler

Katılımevim firmasını bir adım öne taşıyan özelliklerinden birisi de şeffaflığıdır. Reesmi web sitesinde firma hakkında yapılan olumlu ve olumsuz eleştirilere harfiyen yer verilmektedir. Çoğunluğunu olumlu mesajların oluşturduğu yorumlar kısmında nadiren de olsa olumsuz mesajlar bulunmaktadır. Daha çok iletişimsizlikten kaynaklanan bu mesajlarda Katılımevim şikayetler ve yorumlar sayfasıyla ilgilenen müşteri temsilcilikleri tarafından giderilmekte ve sorun kısa sürede çözülmektedir. Bu yüzden sizlere tavsiyemiz doğrudan müşteri temsilcileri ile iletişime geçmenizdir.

Katılımevim Ödeme Planı Zamanlaması

Katılımevim üzerinden sadece ev almamaktasınız. Bunun haricinde daha başka gayrimenkuller ve araba da alabilmektesiniz. Sistem sizlere bu noktada birçok seçenek sunmakta ve herbirinde farklı avantajlar sağlamaktadır. Ödeme noktasında ise Katılımevim bütün ödeme planlarını müşterisiyle birlikte hazırlayıp planlamaktadır. Kesinlikle hiçbir şekilde ara ödeme zorunluluğunuz bulunmamaktadır. Bu sebeple kendinizi sıkıp yüklü paralar biriktirmek zorunda kalmamaktasınız. Ancak Katılımevim ile ev sahibi olmak için öncelikle;

  • Fiyat olarak kaç liralık bir eve sahip olmak istediğinizi belirlemelisiniz.
  • Aylık ödemeleriniz satın alacağınız evin fiyatına göre belirlenmekte ve aylık ödemelerinize göre de evi alacağınız tarih değişebilmektedir. Paranın teslim tarihi geldiğinde bütün para size teslim edilmektedir.
  • Siz evi satın aldıktan sonra yine aynı şekilde kalan taksitlerinizi ödemeye devam edersiniz. Sizden katılım ücreti haricinde kesinlikle hiçbir ücret talep edilmez.
Posted in Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*