Kredi Kartı Borcu Ödeme ve Bank Asya

Katılım Bankası statüsündeki bankalar, sundukları hizmetler ve kolaylıklar ile son zamanlarında revaçtalar. Bunlardan birisi de Bank Asya. Bilhassa düzenlediği Altın Onay Günleri formatıyla, dikkatleri üst kısmına çekmeyi başarmıştı. Ayda bir düzenlediği altın onay bugünü, müşterilerin epeyce alaka gösterdiği bir alternatif oldu. Bu ziynet eşyalarının çalınma riskini ortadan kaldıran emniyetli bir hesap özelliği kalan altın Onay Bugünü ile Altın Hesap’ta altınlar değerlendiriliyor. Bilezik, yüzük, kolye buna benzer her çeşitli altın materyal, hesaba onay edilebiliyor.

Bedava Mobilya ve Beyaz Eşya İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!! 

Yine itinalı ödeme hizmeti, ödeme tarihi ve tutarı eskiden belli kalan kira, okul taksidi, apartman aidatı buna benzer ödemeler için gününde yapılmış olan otomatik bir işlem. Harika Virman talimatı ise, cari hesaptan yapılmış olan her çeşitli ödeme de (kredi kartı borcu ödeme, fatura, okul taksidi) hesap bakiyesinin eksik kalması halinde, AsyaCard’dan veya  cari ve katılma hesaplarından ödeme yapılabilmesine imkan imkan sunan bir sistem.

Bedava Mobilya ve Beyaz Eşya İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!! 

 

Her  bankacılık işlemi için Bank Asya telefon bankacılığı, web şubesi ve ATM’ler kullanılabiliyor. Kredi kartı limit sorgulama, Üyelik ve aidat ödeme leri, su, doğalgaz, elektrik kullanımı, telefon, dijital televizyon ödeme leri ve ek olarak birden çok ödeme yi, bu kanallar tarafından gerçekleştirmek olası. Ek Olarak kredi kartı limit öğrenme işlemlerinizide bir tıkla yapabileceğiniz buna benzer ödeme işlemlerinizi de benzer biçimde bir tıkla yapabilirsiniz. Otomatik ödeme talimatı vererekte, bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Vergi ödemeleri, Bağ-Kur ve SSK primi ödeme leri, gsm telefonu TL yüklemeleri Bank Asya tarafından gerçekleştirebileceğiniz  işlemlerden bazıları. Fonlanma Desteği hizmeti de, bu bankanın hizmetleri aralarında.

Bedava Mobilya ve Beyaz Eşya İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!! 

 

Tagged with: ,
Posted in kredi kartı borç sorgulama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*